Biedronka

i

Autor: Wikipedia Commons, Borys Kozielski Sklepy Biedronka mają problem z postulatami pracowników?

Miasto

Wielkie zmiany na parkingach Biedronki. Wiemy, gdzie będą one obowiązywać w Gorzowie

Parkingi przy sklepach dużych sieci handlowych są oblegane przez klientów. Korzystanie z nich w wielu przypadkach wiąże się z pobraniem biletu. Inne są darmowe. Znana sieć wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów. Kto skorzysta na tych zmianach?

Zmiany na parkingach przy Biedronkach - co się zmieni?

Duże sklepy oferują swoim klientom parkingi. Niektóre z nic są darmowe, z innych można korzystać za darmo z ważnym biletem na określony czas. Jednak coraz więcej pojawia się zmian, na których z pewnością skorzystają właściciele aut elektrycznych. Przy wielu sklepach są tworzone ładowarki, które umożliwiają w szybkim czasie naładowanie samochodu elektrycznego.

Klient Biedronki zapłacił za nerkowce, dostał żurawinę. Producent odpowiada

Podobną strategię obrała sieć handlowa Biedronka i wychodzi na przeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu swoich klientów i zapowiada zwiększenie liczby ładowarek. Obecnie swoje auto elektryczne mogą naładować klienci na 56 parkingach przy Biedronkach w całej Polsce. Jednak sieć dyskontów ma dalekosiężne plany i chce zwiększyć tę liczbę do ponad 600. To kusząca wizja w szczególności, że ładowanie auta i zrobienie zakupów w ciągu 30 min może zwiększyć zakres naszej podróży o 200 km. Gdzie można naładować samochód elektryczny w Gorzowie?

Zmiany na parkingu Biedronki w Gorzowie

Zmiany na sowich parkingach Biedronka zapowiedziała w kilku miastach w woj. lubuskim. Oczywiście zmiany będą w Zielonej Górze oraz Gorzowie. Z nowej opcji na parkingu przy Biedronce skorzystają także klienci z Żar czy ze Słubic. Gdzie naładować auto przy Biedronce w Gorzowie? Jak czytamy w komunikacie tej sieci handlowej, ładowarka do samochodu elektrycznego ma pojawić się przy Biedronce, ul. Popławskiego 72 w Gorzowie Wielkopolskim.

Zobacz też: Tak wygląda tytułowa "Grażynka z Klanu" po latach! Małgorzata Ostrowska-Królikowska schudła 10 kilogramów

Samochody z polskich seriali - kto jeździł tym autem? Sprawdź wiedzę w quizie

Pytanie 1 z 10
Jakie numery miał Fiat 125p, którym jeździli bohaterowie serialu "Zmiennicy"?