gorzów baczyna szkoła rozbudowa 1

i

Autor: facebook.com/drewplastmazowiecki Nowy, szkolny budynek w całej okazałości.

Inwestycja

Więcej klas w nowej części szkoły podstawowej w Bogdańcu

2023-05-17 16:02

Dobiega końca rozbudowa placówki, która stała się za ciasna dla młodych uczniów. Dzieci ciągle przybywa, dlatego musiał powstać nowy budynek z kilkunastoma gabinetami, salą komputerową i salą gimnastyczną. Kiedy koniec prac? Wkrótce...

Pierwotnie inwestycja miała się zakończyć do 30 czerwca. Gotowa będzie jednak nieco później, bo w sierpniu z powodu zmian projektowych. W nowym budynku dzieci będą mogły ćwiczyć w nowoczesnej sali gimnastycznej. Nabiera on ostatecznego wyglądu. 

- Dwanaście nowych klas, budynek całkowicie postawiony od zera połączony małym łącznikiem ze starszym szkolnym obiektem. Jesteśmy na etapie finalizowana aneksu do umowy z zamawiającym czyli gminą Lubiszyn. Myślę, że do połowy sierpnia tego roku zakończymy tą inwestycję - mówi Sebastian Mazowiecki z Drew Plastu, wykonawca.

gorzów baczyna szkoła rozbudowa 2

i

Autor: facebook.com/drewplastmazowiecki Klasy nabierają kształtu.

Na zewnątrz trwają prace związane z wykonaniem elewacji obiektu oraz roboty dotyczące kanalizacją. Wewnątrz rozprowadzono instalacje sanitarne oraz elektryczne. Gotowe są tynki maszynowe oraz posadzki betonowe.

Od września w szkole w Bogdańcu będzie komfortowo i przestronnie. Koszt inwestycji to 8,5 miliona złotych​. Prace ruszyły z końcem maja ubiegłego roku.

Viki Gabor kończy szkołę! Znamy plany wokalistki

Największe wpadki w teleturniejach. Rozwiąż quiz i sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem

Pytanie 1 z 9
Magda, odsłoń panu cztery litery - w którym teleturnieju padły ten słynny tekst?