gorzów Azorki Tosia 1

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki Tosia wymknęła się kilka dni temu w Barlinku.

Widziałeś? Daj znać! Tosia poszukiwana w Barlinku

2022-02-18 14:59

Pies, który został adoptowany ze schroniska w Gorzowie, uciekł nowej właścicielce. To była chwila nieuwagi. Niestety od kilku dni się błąka. Azorki apelują- jeżeli spotkasz Tosię, zadzwoń lub napisz na facebooku.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (14.02) na posesji przy ul. Szosowej w Barlinku. Tosia wymknęła się razem ze smyczą. W czwartek (17.02) odbyła się akcja puszkiwawcza wraz z pracownikami Azorków przy użyciu klatki-łapki. Niestety nie powiodła się.

- Takie wystraszone, wylęknione psy z przeżyciami trudno jest złapać. One do człowieka nie podejdą. Apelujemy do ludzi, by się rozglądali, ale broń boże, że by jej nie gonili, tylko powiadomili nas, gdzie Tosia się pojwiła - mówi Iza Kunicka z gorzowskiego schroniska.

gorzów Azorki Tosia 2

i

Autor: facebook/azyl.schronisko.azorki Pies może krążyć w okolicach ul. Szosowej.

Tosia to średniej wielkości pies, brązowy, podpalany. Jej zdjęcie do zobaczenia na facebooku stowarzyszenia Azyl. Tam też można kontaktować się w sprawie Tosi. Do Azorków trafiła ona z zaniedbanego schroniska w Bystrym. To tak jak Rysia, która- przypomnijmy – w grudniu w Gorzowie uciekła właścicielom. Odnaleziono ją po 9 dniach, całą i zdrową.

Przez Polskę przeszły silne wiatry. Dokonały dużych zniszczeń

Polskie imiona – czy znasz ich znaczenie? Sprawdź się! [QUIZ]

Pytanie 1 z 16
Miła, najmilsza, to określenia pasujące do imienia…