Szpital Gorzów

i

Autor: www.google.maps.pl

MAJÓWKA

Ważne zmiany w szpitalu na 2 i 3 maja. Te oddziały będą nieczynne!

2024-05-02 8:54

Trwa długi weekend majowy i mieszkańcy muszą się nastawić na zmiany w funkcjonawaniu placówek publicznych czy instytucji kultury. Jak co roku, w dniu 3 maja nieczynnych będzie część oddziałów gorzowskiego szpitala. Na co muszą zwrócić uwagę pacjenci?

Zarówno 1 jak i 3 maja są dniami ustawowo wolnymi od pracy. W tym czasie nieczynne są przychodnie, szkoły czy instytucje kultury. Zmiany, na szczęście tymczasowe, obowiązują też w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim. Tutaj, 3 maja część oddziałów będzie nieczynnych, a 2 maja (który jest ustawowo dniem pracującym) niektóre usługi świadczone będą przez placówkę w innych godzinach.

Szpital w Gorzowie 2 maja 2024. Jak będzie działał?

2 maja, czyli w czwartek, najważniejsze zmiany szykują się m.in. dla pacjentów, którzy chcieliby się zapisać na fizjoterapię. Tego dnia nieczynna będzie bowiem rejestracja fizjoterapii i zakładu medycyny nuklearnej.

Ogólna rejestracja działać będzie w godzinach od 7:00 do 15:00, a pół godziny krócej, bo do 14:30 pracować będzie call center (95 782 77 77). Punkt wydawania wyników będzie czynny w godzinach od 7:00 do 15:00, a rejestracja i zakład radiologii od godziny 7:00 do 14:30. Punkt pobrań tradycyjnie funckjonuje przez całą dobę.

Oddziały szpitalne nieczynne 3 maja 2024

Nieco inaczej sytuacja będzie wyglądać w piątek, czyli 3 maja. To dzień wolny od pracy, w którym Polacy świętują uchwalenie konstytucji. W tym czasie, w gorzowskim szpitalu nieczynne będą:

  • rejestracje
  • call center
  • punkt wydawania wyników
  • poradnie przyszpitalne
  • niektóre zakłady diagnostyczne (wcześniej warto zadzwonić i dowiedzieć się, czy zakład pracuje)

Warto pamiętać, że w czasie majówki nie otrzyma się pomocy medycznej w państwowych przychodniach. W razie nagłej choroby lub wypadku, lekarza należy szukać w punktach świątecznej i nocnej opieki zdrowotnej oraz na SOR-ze.

Zobacz też: malowniczy Park Narodowy Ujście Warty poleca się na majówkowy spacer

Sonda
Lubisz spędzać wolny czas w mieście?
Ile zapłacimy za majówkę w Tatrach Wysokich na Słowacji