gorzów wartownia dj

i

Autor: Paulo Guereta/commons,wikimedia.org Co wakacyjny weekend imprezowo w Gorzowie.

Wartownia w Gorzowie. Rusza tętniące muzyką kontenerowe miasteczko nad Wartą!

2021-06-25 17:15

W piątkowy wieczór (25.06) pierwsze koncerty, które odbywać się będą co weekend. To akcja w ramach wakacyjnego cyklu "Dobry Wieczór Gorzów" . Na Zawarciu pojawiły ogromne blaszane kontenery. Wydarzenia są bezpłatne. Kto wystąpi?

Catz'n Dogz na inaugurację Wartowni w Gorzowie. Królować będzie muzyka elektroniczna, house, ale nie tylko. W piątkowy wieczór (25.06) pierwsze koncerty. Na początek duet- wizytówka polskiej kultury klubowej na świecie, czyli - CATZ ’N DOGZ. Ich umiejętności DJ'skie doceniają miłośnicy elektroniki podczas imprez i festiwali. Początek o godz. 18.

Z kolei w sobotę (26.06) zagra The Very Polish Cut Outs. Co to za ekipa?

- Kolektyw DJ' ski, który zajmuje się remixami polskiej muzyki z lat 70 i 80-tych. Wyciągają znane, stare przeboje i nadają im nowe brzmienia jak utworom Krystyny Prońko czy innym znanym artystom. Słychać je w rozgłośniach radiowych - mówi Bartosz "Niedźwiedź" Matuszewski, współorganizator z Wartowni.

gorzów wartownia

i

Autor: wartowniagw/facebook.com Wartownia jeszcze bez uczestników.

Sobotnie granie od godz. 20. Z kolei co niedzielę o godz. 10 wspólne zajęcia jogi w plenerze w Wartowni. Można wziąć ze sobą śniadanie.

Muzyka to podstawa, ale w tygodniu przygotowano mnóstwo warsztatów dla dzieci i młodzieży np. szycia. Do tego giełdy kwiatów czy winyli oraz food trucki. Wartownia przy Wale Okrężnym będzie grać przez całe wakacje. Wstęp wolny.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 25.06.2021

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?