IMPREZY

Wartownia już się rozkłada. Pierwsze kontenery stanęły na nadwarciańskich błoniach

2024-05-29 13:05

Już za niecały miesiąc rozpoczynają się letnie koncerty na Wartowni. Organizacja tego wyjątkowego miejsca to jednak spore zadanie logistyczne, do któego organizatorzy zaczęłi się już przygotowywać. Na nadwarciańskich błoniach praca wre i widać już pierwsze kontenery, z których utworzone zostanie to niezwykłe, imrpezowe miasteczko.

Wartownia w Gorzowie już powstaje

Tak jak w latach ubiegłych tak i w tym roku mieszkańcy będą mogli spędzić letnie weekendy na Wartowni. To wyjątkowe miejsce, które tętni życiem przez całe wakacje — odbywają się tam nie tylko koncerty, ale także różnego rodzaju warsztaty, zajęcia edukacyjne i sportowe skierowane zarówno do dorosłych jak i do dzieci.

Pierwsze imprezy na Wartowni odbędą się 21 czerwca, ale mimo że pozostał do nich niecały miesiąc, to organizatorzy rozpoczęli już montaż kontenerów tworzących to miejsce. Na nadwarciańskich błoniach ponownie znajdzie się scena, miejsca do odpoczynku, a także strefa gastronomiczna. To wszystko, oczywiście, przyozdobione licznymi lampkami,

Kto zagra na Wartowni?

Mieszkańcy po raz kolejny mogą liczyć na ciekawe koncerty, na cenie ponownie pojawią się wielkie gwiazdy, nie tylko polskiej sceny muzycznej. Będą: 4 Strings, 52 Dębiec, Bartes, Brooklyn Bounce, Błażej Krajewski, Catz 'N Dogz, Cherry, Cosmic Gate, Damian Skóra, Darek Gradowski, Davil Biller, Dj Hazel, Dj Millz, Dj Rink, Dj Serio92, Dj Soina, Dj Twister, Dj W, Dune, Ero, Feno, Hardy Hard, K-Paul, Karol Kopiec, Liroy, Malvee, Matthew Clarck, Matys, Michał Koterski, Milkwish, Miqro, Moguai, Michał Paszczyk, Michał Pałubski, Neevald, Opał, O.S.T.R., Peja, Peran Van Dijk, Pesos, Pal Li, Quiz, Rusina, Rafał Rutkowski, Sarius, Sebastian Fabijański, Shaun Baker, Tede, The Very Polish Cut Outs, Vix.N, Westbam, WSRH i Zeamsone.

Więcej informacji i szczegółowy harmonogram występów poszczególnych artystów będzie się pojawiał na facebookowym profilu Wartownia Gorzów.

Sonda
Będziesz chodzić na gorzowską Wartownię?
Kortowiada 2024.Drugi dzień koncertów na plaży przyciągnął tłumy