Warta Gorzów

i

Autor: Stefan Kasprzyk / Warta Gorzów Facebook.com Warta szykuje się do startu w III lidze i gra mecz ze Stilonem (fot. archiwum)

Warta Gorzów i Stilon Gorzów grają w sobotę. Czy będa pierwsze wygrane i i punkty?

2020-08-14 13:17

Warta i Stilon po zwycięstwo, punkty i oddech?​ Warta Gorzów na wyjeździe, a Stilon u siebie. Oba gorzowskie zespoły piłkarskie nie wygrały jeszcze w tym sezonie meczu ligowego i oba są zdeterminowane, żeby to zmienić.

IV ligowy Stilon zmierzy się z Polonią Słubice, której też nie idzie w lidze, bo na razie tylko raz zremisowała i zajmuje 15 miejsce, o jedno wyżej niż niebiesko-biali. Stilon pierwszy raz poprowadzi duet trenerski Krzysztof Kaczmarczyk i Jacek Skrzyński. Trener Kaczmarczyk nie ma wątpliwości, że Stilon wyjdzie z opresji i zacznie wygrywać a mecz z Polonią ma w tym pomóc.

Posłuchaj co o szansach i meczu Stilonu mówi Krzysztof Kaczmarczyk trener niebiesko białych:

Mecz Stilonu w sobotę (15.08) o godz. 17. Warta natomiast pod wodza trenera Mariusza Misiury o pierwsze punkty w III ligowej tabeli zagra w Gaci z tamtejszą Foto Higieną. Spotkanie także w sobotę o godz. 17.

Jak długo przetrwałbyś jako bohater horroru?

Pytanie 1 z 10
Pukasz do drzwi mieszkania swojej drugiej połówki, ale okazuje się, że drzwi są otwarte, a w domu nikt nie odpowiada. Co robisz?
Rusza modernizacja stadionu w Płocku