paweł krauz warta gorzów

i

Autor: FB AstroEnergy Warta Gorzów Pawła Krauza wiosną na boiskach nie zobaczymy. (na fot. pierwszy od lewej na pierwszym planie)

Warta Gorzów

Warciarze wracają do ligowego grania. Dramat kapitana

2024-02-28 11:19

Warta w sobotę [02.03] wraca do trzecioligowej gry. Na ostatnią chwilę gorzowianom doszło zmartwień. W rundzie wiosennej na boisku nie zobaczymy na pewno kapitana - Pawła Krauza. Niespełna 27-latek koszmarnej kontuzji doznał w weekendowym sparingu z Lechią Zielona Góra.

Zawodnik bez kontaktu z rywalem źle stanął nogą na murawie i najprawdopodobniej zerwał więzadła krzyżowe tylne. Diagnozę na dniach na potwierdzić ekspert z Poznania. To naprawdę duża strata - mówi trener AstroEnergy Warty, Mateusz Konefał:

Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, natomiast Pawła na ten moment będzie bardzo trudno zastąpić. Będzie trzeba też nauczyć się funkcjonowania bez niego. Czasami, śmieszne czy nieśmieszne, ale w środowisku funkcjonowało też stwierdzenie "laga na Krauza" i teraz tej lagi na Krauza nie będzie.

WIOSŁOWAŁEM Z PIŁKARZAMI LEGII W SZCZYTNYM CELU! BYŁY CIĘŻARY I LITRY POTU

Krauz przy najgorszym scenariuszu może pauzować nawet do roku. Czasu na układanie formacji ofensywnej dużo nie ma. Bordowo-granatowi w sobotę zmierzą się na wyjeździe z LKSem Goczałkowice Zdrój. Początek o godzinie 13.

Quiz sportowy. My podajemy nazwisko sportowca, a Ty dopasowujesz jego dziedzinę/kategorię sportu

Pytanie 1 z 11
Na początku coś łatwego... Dopasuj dziedzinę sportu do Roberta Lewandowskiego: