WAKACJE

Lato w górach? Sprawdź najatrakcyjniejsze górskie miejscowości niedaleko Gorzowa. Ile czasu zajmie dojazd?

2023-08-22 8:42

Lato i wakacyjne wyjazdy to nie tylko plaże i morze. Część osób zamiast wylegiwać się na piasku woli aktywny wypoczynek w górach. Ale gdzie najlepiej pojechać? Przygotowaliśmy dla Was listę najchętniej wybieranych górskich miejscowości. Sprawdźcie atrakcje i odległość z Gorzowa.

Wakacje 2023 w górach. Dlaczego to dobry pomysł?

Piękne widoki, które oferują nam polskie góry to tylko jedna z licznych korzyści wynikających z górskiego wypoczynku. Góry działają na nasz organizm kojąco, dotleniają i wyciszają, dzięki czemu czujemy się zregenerowani i jesteśmy w stanie spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy.

Jednak góry to także wyzwanie! Dla ciała i dla ducha. W końcu pokonanie wzniesień nie zawsze jest łatwą sprawą i wymaga niemałego wysiłku. Ale to dobrze! Dzięki temu jesteśmy w stanie zbadać granice swojej wytrzymałości, a sama aktywność na świeżym powietrzy pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie.

Atrakcyjne górskie miejscowości. Gdzie warto się wybrać?

Niewątpliwie Polska może się poszczycić pięknymi, górskimi miejscowościami, do których warto się wybrać. Sprawdź więc listę tych najpopularniejszych miejsc. Rozwiń opis, by zobaczyć miejscowe atrakcje oraz odległość i czas jazdy z Gorzowa Wielkopolskiego.

Sonda
Wolisz wypoczynek w górach czy nad morzem?
Wymarłe Zakopane przed sezonem. Pustki na Krupówkach i pod Gubałówką