warta gorzów

i

Autor: redakcja

W Warcie Gorzów czas na urlopy

2022-06-27 18:04

Cele zostały zrealizowane, teraz czas na odpoczynek. Piłkarze Warty Gorzów rozpoczęli dwutygodniowe urlopy. Do treningów wrócą 11 lipca, czyli na najprawdopodobniej niecały miesiąc przed rozpoczęciem kolejnego sezonu.

W klubie żałują braku wygranej w finale wojewódzkiego Pucharu Polski. Warciarze ulegli w nim Lechii Zielona Góra 0 do 1. To był jednak jedynie cel poboczny, głównym, który udało się zrealizować, było utrzymanie w lidze. Mówi trener Mateusz Konefał:

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Te emocje, które nam towarzyszyły, to ciśnienie, te wymagania przez całą rundę spowodowały duże zmęczenie psychiczne i fizyczne. Zaczniemy dosyć późno te przygotowania, ale nie może być inaczej. Uważam, że wszyscy zasłużyliśmy, na ten odpoczynek, na tę przerwę.

Przypomnijmy - Warciarze utrzymanie zapewnili sobie dopiero w ostatniej kolejce sezonu. Gorzowianie zajęli 15 miejsce w tabeli, zgromadzili na koncie 36 punktów. Najlepszym strzelcem granatowo-bordowych w lidze był kapitan - Paweł Krauz, który na listę strzelców wpisywał się dziewięciokrotnie.

QUIZ. Gorszy smak gdy sosu brak

Pytanie 1 z 23
Tzatziki to: