Gorzów: dobry wieczór

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl

W tym roku cykl Dobry Wieczór Gorzów krótszy, ale ma być równie atrakcyjny

2023-01-25 16:55

Początek letniej zabawy 16 czerwca, koniec 2 września. Imprez będzie mniej z względów finansowych. Organizatorzy zapewniają, że atrakcji nie zabraknie. Jak zawsze w przygotowania zaangażowane będą wszystkie gorzowskie instytucje kultury.

Dobry Wieczór Gorzów krócej. Organizatorzy zapewniają, że mimo to będzie równie atrakcyjne jak rok temu. ​Letnie imprezy kulturalne oficjalnie ruszą razem z Nocnym Szlakiem Kulinarnym, który zaplanowano 16 i 17 czerwca. 18., czyli w niedzielę pierwszy koncert na scenie na Starym Rynku. O artyście, który zainauguruje cykl organizatorzy nie chcą na razie powiedzieć więcej niż to, że będzie to mężczyzna. Zakończenie 2 września, wtedy odbędzie się Nocny Szlak Kulturalny. Tradycyjnie cykl tworzyć będą gorzowskie instytucje kultury: teatr, filharmonia, jazz club, MOS i MCK, który koordynuje całość.

gorzów wartownia ludzie

i

Autor: facebook.com/wartownia Wartownię w Gorzowie odwiedzały rzesze fanów muzyki.

Będzie trochę krócej, ze względów finansowych. Jesteśmy na końcówce tworzenia harmonogramu wydarzeń i koncertów w ramach Dobry Wieczór Gorzów. Myślę, że będzie wyglądał on równie imponująco jak w latach ubiegłych. Każdy powinien znaleźć coś dobrego dla siebie - mówi Hanna Dębska, dyrektor MCK.

W wakacje nie powinno zabraknąć Wartowni, choć w tej sprawie dyrektor MCK nabiera wody w usta.

Jak dobrze znasz zagraniczną muzykę rockową lat 70? QUIZ! Queen, Led Zeppelin, Pink Floyd i inne klasyki

Pytanie 1 z 10
Cover utworu jakiego artysty pojawił się na albumie "All Things Must Pass" George'a Harrisona?