Gorzów: rowery

i

Autor: SG fot. archiwum

Sport i rekreacja

W sobotę masa rowerowa. Którędy przejadą cykliści?

2023-04-20 14:35

To pierwszy w tym roku zorganizowany przejazd gorzowskich miłośników jednośladów. Rowerzyści przejadą 10 km z Parku Górczyńskiego na Zawarcie, na ryneczek przy Jerzego. Atrakcją tej edycji będzie udział Orkiestry na Dużym Rowerze.

Z Górczyna na rynek GRH, przy akompaniamencie muzyków. W sobotę [22.04] ulicami Gorzowa przejedzie eko masa rowerowa. Cykliści wyruszą z Parku Górczyńskiego do pokonania będą mieli 10 km.

Jakimi ulicami przejadą rowerzyści?

Trasa prowadzić będzie ulicami Okulickiego, Kombatantów, Szarych Szeregów, Piłsudskiego, Andrzejewskiego, Mieszka I, Chrobrego, przez most Staromiejski i dalej ulicami Grobla i Woskowa. Rowerzyści zakończą przejazd na ryneczku przy Jerzego.

Oprócz samego przejazdu na naszych rowerzystów czeka niespodzianka na Placu Grunwaldzkim. Dołączy tam do masy Orkiestra na Dużym Rowerze. Przejedzie z nami krótki odcinek trasy na plac GRH. Oczywiście wystąpi na naszej masie rowerowej - mówi Paweł Najdora z Rowerowego Gorzowa:

Gorzów: Orkiestra na dużym Rowerze

i

Autor: facebook.com/BigBikeOrchestra

Rowerzyści, którzy przebiorą się w stylu eko mogą liczyć na nagrody. Na rynku GRH zorganizowana będzie mini giełda rowerowa, a także serwis jednośladów. Wyregulować będzie można hamulce i przerzutki.

Quiz. Kto grał tę rolę - połącz w pary aktorów i postacie z seriali

Pytanie 1 z 12
W serialu "M jak miłość" Małgorzata Rożniatowska stworzyła charakterystyczną postać: