Stal Gorzów

i

Autor: PGE Ekstraliga | Małgorzata Cieśluk Stal Gorzów

W Lublinie osłabione Moje Bermudy Stal Gorzów bez szans

2022-08-08 9:28

​Moje Bermudy Stal Gorzów nie dała rady Motorowi Lublin bo i dać nie mogła. Zespół Stanisława Chomskiego zdziesiątkowany kontuzja i jadący bez Martina Vaculika , Oskara Palucha i z poobijanym Andersem Thomsenem przegrała z motorem 31 do 59.

Przewaga gospodarzy od początku była bezdyskusyjna a walkę z zespołem z Lublina podjął tylko Bartosz Zmarzlik i Anders Thomsen oraz Szymon Woźniak W wyścigach z udziałem tych zawodników mieliśmy emocje na torze w Lublinie. Pozostali zawodnicy byli tylko tłem dla ekipy Motoru Lublin. Oczywiście punkt bonusowy również powędrował do Lublina. W zespole Stali w spotkaniu z Motorem Lublin najlepiej punktowali Bartosz Zmarzlik zdobywca 10 punktów choć bez startu w wyścigu nominowanym, Szymon Woźniak zdobył punktów 7 Anders Thomsen 8 Wiktor Jasiński 3 Patrick Hansen 2 Mateusz Bartkowiak 1 i Oskar Hurysz bez punktu.

Był to ostatni mecz fazy zasadniczej po niej Stal zajmuje w lidze 3 miejsce i w fazie play off pojedzie z zespołem For Nature Solutions Apatorem Toruń, który po zaciętym meczu zremisował u siebie ze Spartą Wrocław 45 do 45.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Bez wstydu możesz spojrzeć w lustro od 6/10

Pytanie 1 z 10
Z iloma województwami sąsiaduje województwo opolskie?
Start 7. etapu Tour de Pologne w Skawinie