stal gorzów piłka ręczna

i

Autor: Marcin Imański/ FB Stal Gorzów - piłka ręczna

SPORT

W kolejny sezon wchodzą z dużymi nadziejami i dużym sponsorem w nazwie

2023-09-07 15:53

Budimex Stal Gorzów - pod taką nazwą do rozgrywek ligi centralnej przystąpią żółto-niebiescy szczypiorniści. Nieoficjalnie klub za reklamę w nazwie otrzyma nawet trzykrotnie więcej pieniędzy niż w poprzednich rozgrywkach.

W strojach z nazwą nowego filantropa gorzowianie po raz pierwszy zagrają już w sobotę [09.09] z Zagłębiem Sosnowiec. Jak pokazuje historia starć z tym rywalem, łatwo na Śląsku nie będzie. Mówi szkoleniowiec - Oskar Serpina:

Jeszcze nie wygraliśmy na otwarcie ligi centralnej, więc chcemy w końcu przełamać się i wygrać w tym inauguracyjnym meczu. Szykuje się bardzo trudny mecz. Wszystkie drużyny ze Śląska, z tamtego rejonu, cechują się bardzo fizyczną piłką ręczna. To są dobrze zbudowani zawodnicy, którzy lubią po prostu walkę na boisku.

Skład żółto-niebieskich w przerwie między sezonami wzmocnili Igor Drzazgowski, Kamil Napierkowski i Antoni Zając. Jak mówi trener, cała trójka dobrze wkomponowała się w zespół w trakcie okresu przygotowawczego. Czy pozwoli to na zgarnięcie kompletu punktów w Sosnowcu? Odpowiedź w sobotę, początek o godzinie 18.

Świętokrzyskie. Wodny Mecz z udziałem piłkarzy ręcznych w Kielcach

Sprawdź swoją wiedzę o Europie. Geografia nie powinna być Ci straszna w tym QUIZie!

Pytanie 1 z 12
Na początek coś prostego. Z jakim krajem NIE GRANICZY Polska?