Gorzowski WORD wznowił już zapisy na egzaminy.

i

Autor: Przemek Mazurek Gorzowski WORD wznowił już zapisy na egzaminy.

W Gorzowie wracają egzaminy na prawo jazdy

2020-04-29 18:53

W poniedziałek (4.05) gorzowski WORD po półtoramiesięcznej przerwie otwiera się na zdających. Zapisy ruszyły na początku tego tygodnia. Egzaminy na prawo jazdy przebiegać będą przy zachowaniu szczególnych względów bezpieczeństwa.

Zdający musi podpisać oświadczenie, że przez ostatnie dwa tygodnie nie przebywał za granicą. W czasie samego egzaminu musi mieć maseczkę oraz rękawiczki. Te przedmioty musi przynieść ze sobą - bo jak mówi Jarosław Śliwiński, dyrektor gorzowskiego WORDu - nie będzie możliwości ich kupna na miejscu. W rękawiczki i maseczki, a także dodatkowo w przyłbice wyposażeni zostaną też egzaminatorzy. Natomiast samochody będą dokładnie dezynfekowane po każdym kursie.

W związku z dodatkowymi środkami bezpieczeństwa codziennie odbywać się będzie ok. 50-60 egzaminów. Wcześniej było ich o około połowę więcej.

Przypomnijmy - egzaminy w gorzowskim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego zostały zawieszone 17 marca. Miało to związek ze względami bezpieczeństwa dotyczącymi pandemii koronawirusa.