Kot Garfild

i

Autor: KASIA ZAREMBA / SUPER EXPRESS Kot Garfild

W Gorzowie otworzy się pierwsza kocia kawiarnia! Co będzie można tam zjeść i wypić?

2023-01-16 13:47

To na pewno bardzo dobra informacja dla wszystkich miłośników kotów. W Gorzowie otworzy się niebawem pierwsza kocia kawiarnia. Właściciele lokalu już zapraszają i jednocześnie zapowiadają, co będzie można kupić w lokalu.

Kitku Cafe w Gorzowie. Pierwsza kocia kawiarnia

To nowość na gastronomicznej mapie Gorzowa. Nigdy wcześniej w Gorzowie nie było kociej kawiarni, dlatego sympatycy tych jakże wspaniałych czworonogów mają powody do radości.

Kitku Cafe w Gorzowie. Co będzie można tam wypić i zjeść?

To będzie prawdziwy raj nie tylko dla miłośników kotów, ale także dla osób kochających kawę i inne wyroby do tego napoju. Kitku Cafe chwali się, że na miejscu będzie można wypić kawę z dobrej palarni w Krakowie. Do tego dochodzi kawa speciality. Oprócz kawy, będzie można zjeść wypieki od lokalnych cukierników.

Właściciele lokalu chwalą się, że na otwarciu będzie można wypić kawę w towarzystwie Mateusza Dąbki, zwycięzcy ostatniego Dellacorte Cup i 4-krotnego finalisty mistrzostw Polski Latte Art.

Kitku Cafe w Gorzowie. Kiedy otwarcie kociej kawiarni w Gorzowie?

Właściciele lokalu zapowiadają, że otwarcie lokalu nastąpi 10 lutego (piątek) o godzinie 10:00. Lokal będzie znajdował się przy ulicy Mostowej 4.

Sonda
Czy odwiedzisz Kitku Cafe w Gorzowie?