Gorzów: budżet obywatelski

i

Autor: SG

W czwartek rusza głosowanie na gorzowski Budżet Obywatelski 2023

2022-10-12 16:27

W tym roku prawdziwa walka o głosy mieszkańców rozegra się w dwóch rejonach: Dolinkach i Staszica. W pozostałych głosowanie to formalność, ponieważ mieszkańcy wcześniej się dogadali. Głosować można online do 23 października.

Rusza głosowanie do gorzowskiego Budżetu Obywatelskiego 2023​. Strat w czwartek (13.10). W tym roku ważne jest ono tylko dla dwóch rejonów: Dolinki i Staszica. W pozostałych mieszkańcy dogadali się co będzie realizowane, podobnie jak w kategorii ogólnomiejskiej. Samo głosowanie odbędzie się elektronicznie. Wystarczy wejść na stronę gorzow.konsultacjejst.pl, uzupełnić dane i oddać swoje głosy. Kto z komputerami i internetami jest na bakier, może skorzystać z pomocy urzędników.

W różnych miejscach w mieście będziemy organizować mobilne punkty wsparcia. Będzie można przyjść i poprosić nas o pomoc w oddaniu głosu. W całym okresie głosowania można przychodzić do biura, do nas i również poprosić o pomoc w oddaniu głosów - mówi Anna Bonus Mackiewicz, dyrektor Biura Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji.

Głosowanie na Budżet Obywatelski 2023 potrwa do 23 października. Szczegóły na stronie miasta i Facebooku Przystań na konsultacje.

Jak dobrze znasz tabliczkę mnożenia?

Pytanie 1 z 27
2x8=?