Gorzów: inkubator

i

Autor: SG

Rusza gorzowski inkubator przedsiębiorczości

2022-10-11 13:23

Pierwsi właściciele firm otrzymali klucze do swoich biur. Przez 3 lata mogą liczyć na niższe niż rynkowe koszty wynajmu. Poza tym bycie w inkubatorze zapewnia wsparcie księgowe, merytoryczne i finansowe.

Dziś (11.10) odebrali klucze do swoich biur, od jutra biorą się ostro do pracy. Inkubator przedsiębiorczości, który mieści się przy ul. Targowej 9 w Gorzowie oficjalnie rozpoczął działalność. Na początek miejsce znalazło tam 15 młodych firm, które przeszły procedurę konkursową.

Musiałam przystąpić do konkursu, być innowacyjna, najlepsza, udokumentować to i zagwarantować, że warto we mnie inwestować - mówi Monika Sekita-Pilch, właścicielka firmy kosmetycznej.

Gorzów: inkubator

i

Autor: SG

Przedsiębiorcy mają do dyspozycji nowoczesne biura, które przez 3 lata wynajmują po preferencyjnych cenach, niższych niż rynkowe. Ważne jest także wsparcie Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego.

Przy różnych patentach logistycznych, ale nie tylko, ogólnie przy patentach. Przy tworzeniu swoich projektów i przy ich finansowaniu - mówi Tomasz Kowalik-Nester, właściciel firmy ligistyczno-spedycyjnej.

Gorzów: inkubator

i

Autor: SG

Inkubator zajmuje 3 kondygnacje w biurowcu przy ul. Targowej. Do dyspozycji najemców są biura, sale konferencyjne i obszary relaksu.

QUIZ. Najgorętsze romanse polskiego show-biznesu. Sprawdź, czy pamiętasz te namiętne związki!

Pytanie 1 z 10
Świat usłyszał o Rafale Maseraku dzięki "Tańcu z gwiazdami". Artysta obtańcowywał w programie mnóstwo pięknych kobiet, jednak z jedną połączyła go szczególna więź. Nie obyło się bez skandalu. O kim mowa?
Najgorętsze romanse polskiego show-biznesu. Sprawdź, czy pamiętasz te namiętne historie!