gorzów szpital poradnie 1

i

Autor: materiały szpitala Gorzów W poradni chorób zakaźnych przyjmuje dr Michał Chojnicki.

Uwaga pacjenci! Poradnie w gorzowskim szpitalu zmieniły adres

2022-07-13 16:22

Trzy poradnie i jeden oddział przeniesione zostały ze szpitalnego kompleksu przy Walczaka na Dekerta. Zmiany podyktowane są rozbudową ośrodka psychiatrii. Jakie przychodnie mają nową lokalizację?

Od wtorku (12.07) w nowym miejscu działa Poradnia Chorób Zakaźnych i Chorób Wątroby. Została przeniesiona do obiektów szpitalnych przy ul. Dekerta, a dokładnie do wysokiego czerwonego pawilonu na pierwsze piętro. Tam znajduje się m. in. szpitalna apteka i Zakład Medycyny Nuklearnej.

Z początkiem lipca nowe siedziby przy Dekerta mają także: Oddział Chorób Płuc i Chorób Wewnętrznych, Wojewódzka Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc oraz Poradnia Pulmonologiczna dla Dzieci.

gorzów szpital poradnie 2

i

Autor: materiały szpitala Gorzów Poradnie mieszczą sie w czerwonym budynku.

Przy Walczaka trwają przygotowania do uruchomienia rozbudowanego ośrodka psychiatrii, w tym oddziału dziennego dla dzieci i młodzieży. Już teraz działa tam m.in. Centrum Zdrowia Psychicznego.

Do wszystkich poradni najlepiej rejestrować się przez call center: 95 782 77 77 od poniedziałku do piątku w godz. od 7 do 14.30. Można też wysłać mail na adres: rejestracja@szpital.gorzow.pl albo przyjść osobiście do rejestracji.

Spacer ze Świnoujścia do Niemiec może dodatkowo kosztować. Musisz o tym pamiętać

Co to za piosenka? Rozpoznaj piosenki po emotkach!

Pytanie 1 z 10
Jaki tytuł ma ta piosenka?
Jaka to piosenka?