gorzów cezib internat 1

i

Autor: facebook.com/Gorzowskie-Inwestycje-Miejskie Budynek, w którym będzie internat, w środku jest zniszczony.

Problemy z wyborem wykonawcy internatu i poradni CEZiB w Gorzowie

2022-07-13 14:14

Przetarg został unieważniony, będzie kolejny? Ostatnie czasy pandemii oraz trwająca od lutego wojna w Ukrainie, a co za tym idzie brak pracowników tej narodowości, oraz wysoka inflacja odciskają piętno w branży budowlanej.

Ofertę w pierwszym postępowaniu zgłosiła tylko jedna firma - Gotech Sp z.o.o z Gorzowa, która zaproponowała prawie dwa razy więcej niż wynosi miejska pula. Urzędnicy mają niecałe 26 milionów złotych. Na dołożenie 21 milionów magistrat nie ma możliwości.

- Wpłynęła tylko jedna propozycja na kwotę prawie 47 milionów złotych, która zdecydowanie przekroczyła środki przeznaczone na to zadanie. W związku z tym przetarg został unieważniony. Aktualnie analizujemy nowe możliwości podejścia do drugiego postępowania - wyjaśnia Daria Adamczewska z Gorzowskich Inwestycji Miejskich.

gorzów cezib poradnia 1

i

Autor: facebook.com/Gorzowskie-Inwestycje-Miejskie

Internat ma powstać w budynku byłego oddziału zakaźnego przy Warszawskiej- na 80 miejsc z pokojami gościnnymi i restauracją. Z kolei przy ul. Szpitalnej i Teatralnej będzie Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna oraz Centrum Doradztwa Zawodowego. Zajmą one część budynków D i C. W piwnicy powstaną magazyny, a na piętrach- sale.

Legendarny paprykarz szczeciński ma swój mural

QUIZ od modzie i ubraniach. Czy podołasz wyzwaniu?

Pytanie 1 z 9
Kto zaprojektował najdroższą suknię świata, wartą 30 milionów dolarów?