gorzów żwirowa utrudnienia

i

Autor: kb Zmiany na odcinku od przychodni weterynaryjnej do Zagłoby.

Utrudnienia drogowe

Uwaga kierowcy! Szykują się zmiany na ul. Żwirowej w Gorzowie

2023-05-29 13:00

Najbliższe dwa dni nie będą łatwe dla zmotoryzowanych. Zwłaszcza, że w pobliżu na skrzyżowaniu Żwirowej, Roosevelta i Kosynierów Gdyńskich trwa remont. Zatem jak najbardziej można spodziewać się dłuższych postojów a nawet korków.

We wtorek [30 maja] oraz w środę [31 maja] drogowcy przystąpią do wykonania warstwy ścieralnej ul. Żwirowej w Gorzowie. Chodzi o odcinek od gabinetu weterynarii przy Żwirowej nr 9A do skrzyżowania z ul. Zagłoby. To spowoduje czasowy brak możliwości wyjazdu i wjazdu z posesji w godz. od 8 do 16. Ruch w obu kierunkach ul. Żwirową będzie wahadłowy poprzez sterowanie ręczne.

W środę pojawią się utrudnienia z wjazdem i wyjazdem z parkingu przy bramie II cmentarza komunalnego przy Żwirowej. Najlepiej w tym dniu skorzystać z parkingu przy bramie I. Utrudnienia spowodowane są technologią wykonania warstwy ścieralnej z masy asfaltowej.

Kierowcy powinni uzbroić się w cierpliwość, bo nieopodal trwają prace na skrzyżowaniu. Zatem przez te dwa ostatnie dni maja może być ciężko z przejazdem. 

To ulica jak obraz nędzy i rozpaczy! W końcu ją wyremontują

QUIZ. Jak dobrze znasz teksty polskich piosenek z ostatnich lat?

Pytanie 1 z 12
Czyim dobytkiem są pomarańcze w pustej szklance?