Muzycy Filharmonii Gorzowskiej

i

Autor: www.um.gorzow.pl

KONCERT

Utwory ABBY na gorzowskich osiedlach! Muzycy Filharmonii Gorzowskiej rozpoczynają plenerowe koncerty

2023-04-27 10:40

Już w pierwszy majowy weekend gorzowianie będą mieli niezwykłą okazję posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu artystów z Filharmonii Gorzowskiej. Na poszczególnych osiedlach odbędą się bowiem darmowe, plenerowe koncerty. Na początek ABBA, później taneczne melodie z całego świata.

Miejskie Granie w Gorzowie

To będzie już czwarty raz kiedy muzycy Filharmonii wyjdą na ulice. Sam pomysł zorganizowania takich wyjątkowych, plenerowych koncertów narodził się w pandemii i od początku spodobał się mieszkańcom. Nic więc dziwnego, że za każdym razem słuchaczy jest coraz więcej!

Muzycy zagrają w ośmiu lokalizacjach na terenie Gorzowa, wśród nich są parki, skwery i inne tereny zielone. Tym razem artyści zawitają także do szpitala, by umilić czas pacjentom.

Repertuar Miejskiego Grania w Gorzowie. Jakich utworów będzie można posłuchać?

Same koncerty zaplanowano na sobotę (6. maja) i niedzielę (7. maja). Pierwszego dnia, tj. w sobotę, szykuje się prawdziwa atrakcja dla fanów ABBY, bo właśnie ich repertuar zostanie przedstawiony mieszkańcom. Na pewno nie zabraknie takich hitów jak "Mamma Mia", "Money Money Money" czy "Dancing Quen".

A kolejnego dnia, tj. w niedzielę, będzie się można trochę poruszać, ponieważ zaprezentowana zostanie muzyka taneczna z całego świata!

Gdzie wystąpią muzycy z Filharmonii? Lokalizacje koncertów

Zarówno w sobotę jak i w niedzielę artyści wystąpią w czterech lokalizacjach:

SOBOTA:godzina 15:00 - Plac Nieznanego Żołnierzagodzina 16:00 - park Kopernika przy fontanniegodzina 17:00 - gorzowski szpital, skwer przy nowym budynku OIOM i hematologiigodzina 18:00 - park Górczyński przy fontannie Motylia

NIEDZIELA:godzina 15:00 - Park Wiosny Ludówgodzina 16:00 - os. Europejskie, ul. Madryckagodzina 17:00 - os. Staszica, skwer obok InterMarchegodzina 18:00 - os. Piaski, skwer między blokami przy ul. Boh. Westerplatte 4 i 6

Sonda
Znasz piosenki ABBY?
Niezwykły koncert w Szpitalu