błonia nadwarciańskie gorzów

i

Autor: kb

Urodzinowo zobaczycie panoramę Gorzowa z... balonu

2022-06-30 12:39

I to nawet z wysokości 40 metrów. Warunek konieczny - dobre warunki atmosferyczne. W sobotę (02.07) od 19 pilot z zaczepionym balonem będzie czekał na gorzowian na nadwarciańskich błoniach, tuż obok mostu kolejowego.

Loty potrwają do 22, chociaż urzędnicy starają się program rozciągnąć ze względu na zainteresowanie. Według aktualnych szacunków z bezpłatnej atrakcji skorzystać będzie mogło około 120 osób. Mówi Marta Liberkowska, w urzędzie miasta odpowiedzialna za promocję i informację:

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052

Potrwa od 3 do 5 minut w górę i w dół. Balon wzbija się na wysokość od 20 do aż 40 metrów. Z tej perspektywy będzie można oglądać Gorzów, centrum miasta, estakadę kolejową, a dobrze też zapewne będzie widać, to co będzie działo się w sobotni wieczór w Wartowni.

Niespodziankę w tym tygodniu udało się załatwić wspólnie dzięki pracownikom gorzowskiego magistratu i spółki komunalnej Inneko. Przypomnijmy, miasto w sobotę świętować będzie 765. urodziny, zaś miejska firma trzydzieste.

QUIZ. Pamiętasz, kto prowadził te kultowe programy? "Bezludna wyspa", "Bar", "Szalone liczby"!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. To jeden z najbardziej znanych duetów w historii. Kto prowadził "Za chwilę dalszy ciąg programu"?
QUIZ. Pamiętasz, kto prowadził te kultowe programy? Bezludna wyspa, Bar, Szalone liczby oglądały miliony