Miasto Gorzów, zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva.com

RESTAURACJA

Upadają kolejne restauracje w Gorzowie! Mieszkańcy są zawiedzeni

2023-07-12 14:25

Co najmniej kilka restauracji w Gorzowie zakończyło swój żywot w 2023 roku. Najwięcej zamknięć było z początkiem roku, gdzie lokale dostały pierwsze, podwyższone rachunki. Z początkiem wakacji działalność zakończyły kolejne miejsca. Jakie? O tym poniżej.

Gastronomia w Gorzowie w ostatnim czasie notuje wzloty i upadki. Jeszcze kilka dni temu informowaliśmy o budzącym się do życia gorzowskim bulwarze. Być może to jest powód, że upadają kolejne restauracje, które nie są umiejscowione w centrum miasta.

Tak stało się z Naleśnikarnią Jaskółka, która zakończyła działalność z dniem 3 lipca. - Nie tak to sobie wyobrażaliśmy.... Drodzy Goście ! Choć sezon przed Nami z przyczyn losowych z dniem 3lipca zamykamy naszą restaurację. Zamówienia przyjmujemy do niedzieli włącznie od 12-20 - napisali właściciele na facebooku.

- Restauracja wystawiona jest na sprzedaż, więc jeśli macie pomysł lub ochotę na własny biznes , bądź kontynuację już powstałego zapraszamy do kontaktu. Powiedzieć Wam dziękuję to jak nie powiedzieć nic, za wspólny spędzony czas, pochlebne opinie i dobre słowo. Dziękujemy i Pozdrawiamy - dodali w komunikacie.

Jakby tego było mało, kilkaset metrów od wspomnianej naleśnikarni również swoją działalność wkrótce zakończy "Beer & Grill Truck". W tym miejscu mogliśmy zjeść głównie burgery i kebaby i dania z grilla. Przez niektórych to miejsce było uważane za jedno z najlepszych w naszym mieście.

- Drodzy klienci chcieliśmy podziękować wam serdecznie za miłe słowa i przychylne opinie. Niestety z wielu powodów jesteśmy zmuszeni zamknąć nasza działalność. Bardzo dziękujemy za te miesiące co byliście z nami. Pracujemy ostatnie 3 dni od piątku 14.07 do niedzieli 16.07 - czytamy w komunikacie od właścicieli.

Restauracja Roberta Lewandowskiego będzie sprzedawać Misie Rysie, żeby powstał "Ryśkowy szpital"
Sonda
Twój ulubiona restauracja fast food to..