gorzów wośp 2023 gadżety

i

Autor: facebook.com/WOŚP.Gorzów W ubiegłych edycjach WOŚP nie brakowało sportowych gadżetów.

WOŚP 2024

Unikalne przedmioty​ i bezcenne gadżety chętnie przyjmie gorzowski sztab WOŚP

2023-12-07 14:32

Coraz bliżej do styczniowego grania, w którym datki będą zbierane na walkę z chorobami płuc po pandemii. Jednego dnia w niedzielę [28.01.2024] będzie się działo, a na ulicach pojawi się 300 wolontariuszy z puszkami. Do tego tradycyjne licytacje i koncerty.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to przede wszystkim ludzie- ci co wrzucają pieniądze do puszek oraz ci co przez cały dzień będą chodzić puszkami 32. finału. Jak zawsze nie może zabraknąć licytacji. Do znanych osób ze świata sportu, kultury i polityki wysłano pisma zachęcające do przekazania fantów. Gorzowianie także mogą się przyłączyć. Im cenniejszy przedmiot, tym wyższa cena na aukcji.

- Najlepiej kontaktować się z nami telefonicznie, numer jest podany na stronie sztabu. Może napisać do nas maila, a my będziemy już dalej informować, gdzie dokładnie gadżety trzeba przynosić. Mogą one pójść naprawdę za fajne pieniądze - Mówi Marta Ciećwierz, szefowa gorzowskiego sztabu klubu "U szefa".

gorzów wośp fotel

i

Autor: archiwum redakcji Podczas 31 finału prezydent Gorzowa przekazał na aukcje fotel w Arenie Gorzów.

Są już sportowe fanty, tradycyjnie w akcję włączają się - Stal, Stilon i Warta oraz pewnie prezydent Gorzowa coś dorzuci. Od fundacji Jurka Owsiaka mają być limitowane koszulki. 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 28 stycznia. W Gorzowie odbędzie się w nowo oddanej hali sportowo-widowiskowej przy Słowiańskiej.

Iluminacja świąteczna w Warszawie rozbłysła. Jest jak w bajce!

Oni urodzili się w grudniu. Sprawdź się w naszym quizie i zobacz ile wiesz o celebrytach

Pytanie 1 z 10
Prowadziła popularny program „Rozmowy w toku”.