GWIAZDY

Tytułowa "Grażynka z klanu" przeszła niesamowitą metamorfozę! Jak tego dokonała? Niesamowite!

2024-01-29 12:41

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest bardzo lubiana przez publiczność. Nie wszyscy jednak wiedzą, że aktorka, znana głównie z roli Grażyny Lubicz w serialu "Klan", przeszła w ostatnim czasie metamorfozmę. W pewnym okresie straciła aż 10 kilogramów, co było wynikiem drobnych zmian. Z czego zrezygnowała? To może was zaskoczyć

Chociaż aktorzy zazwyczaj przyzwyczajają nas do zmian w wyglądzie i wahaniach wagi, aktorka grająca Grażynkę w "Klanie" zaskoczyła nawet swoich fanów. Jakiś czas temu ujawniła, że straciła aż 10 kilogramów! Jak się okazuje, odstawiła jeden, bardzo ważny produkt.

Mimo że aktorka w tym roku obchodzi swoje 60. urodziny, wiele młodszych kobiet z pewnością może zazdrościć jej energii, prezencji i sylwetki. Gwiazda ceni tradycyjną kuchnię i była aktywna w jednym z kół gospodyń wiejskich. Mimo prób różnych diet, nie odnosiła ona oczekiwanych rezultatów. Przełom nastąpił, gdy wprowadziła drobne zmiany.

Metamorfoza aktorki rozpoczęła się, gdy postanowiła całkowicie wyeliminować białe pieczywo ze swojej diety. Od dłuższego czasu dietetycy zalecają zastąpienie go zdrowszym, pełnoziarnistym pieczywem. Ponadto, aktorka zwiększyła również swoją aktywność fizyczną, a w jednym z wywiadów wyjawiła, że uwielbia pobyt w SPA, gdzie mogłaby spędzać godziny wolnego czasu. Najnowsze zdjęcia aktorki zobaczycie w naszej powyższej galerii!

"Grażynka z Klanu" może schudnąć jeszcze bardziej!

Po półtora roku przerwy, program "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" powraca na antenę Polsatu. Fanów tego formatu rozgrzewają nowe informacje o celebrytach, którzy mają w nim wystąpić. Jak ogłoszono, jedną z uczestniczek będzie właśnie Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Gwiazda sama pochwaliła się sukcesem w swoich mediach społecznościowych.

Przed nią intensywny okres treningów na sali pod okiem jednego ze specjalistów w programie. Jak artystka poradzi sobie z nauką tanecznych kroków? Odpowiedź będzie dostępna 3 marca o godzinie 20:00 w Polsacie – informuje stacja Polsat na swojej stronie internetowej.

Gwiazda „Klanu” o ponad ćwierćwieczu na planie serialu
Sonda
Oglądałeś "Klan"?