hospicjum św. kamila gorzów

i

Autor: kb

Hospicjum Gorzów

Tym razem celują w przebicie stówy. Na ulice w czwartek wyjdzie 700 wolontariuszy

2024-06-05 13:03

Tym razem celują w przebicie stówy. Z tym ambitnym celem w czwartek [06.06] na ulice wyjdzie 700 wolontariuszy gorzowskiego Hospicjum św. Kamila, którzy będą działać w 70 lokalizacjach.

Nie tylko w Gorzowie, bo po raz drugi zbiórka, na m. in. zakup nowego sprzętu medycznego, prowadzona będzie także w Strzelcach Krajeńskich. Możliwości wpłacenia na szczytny cel będzie kilka - mówi Anna Kobyłka z hospicjum, koordynatorka zbiórki:

Czyli spotkać wolontariusza na mieście, wrzucić darowiznę. Można w dniu zbiórki do nas zadzwonić i my również przyjedziemy. Mamy taką puszkę mobilną. Czyli jeśli ktoś w godzinach pracy nie jest w stanie wrzucić, wie że będzie poza tym rejonem, to proszę o telefon. My dojedziemy do firmy, jeżeli wiedzą państwo, że kilka osób chciałoby wrzucić.

Hospicjum domowe: na czym polega i ile kosztuje?

W niektórych punktach będzie można także zapłacić blikiem. Działa także całoroczna puszka wirtualna. Szczegóły znajdziecie na stronie Hospicjum św. Kamila. Przypomnijmy, w ubiegłym roku wolontariusze na szczytny cel zgromadzili aż 90 tysięcy złotych.

"Memory, find...". Najlepsze teksty Siary z "Killera" i Killer-ów 2-óch". Jak to szło? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Siara podczas negocjacji z zagranicznym wspólnikiem i Lipskim przegląda zdjęcia z zabytkowymi budynkami. Jakie padają słowa?