GWIAZDY

Gwiazdy. Tych zdjęć Katarzyny Cichopek na pewno nie widzieliście! Tak przepiękna aktorka wyglądała 20 lat temu. Niesamowite!

2024-03-06 8:44

Katarzyna Cichopek od ponad 20 lat jest w polskim showbiznesie. Zasłynęła z bycia aktorką w różnych serialach oraz filmach, a w ostatnich latach spełnia się także jako prezenterka telewizyjna. Jak kiedyś wyglądała jedna z najpopularniejszych, polskich aktorek? Zobaczcie tylko na te zdjęcia!

Cichopek zasłynęła głównie jako Kinga Filarska-Zduńska w serialu "M jak Miłość", w którym gra do dziś. Polska aktorka występowała także w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie poznała swojego byłego już męża, Marcina Hakiela.

Jakby tego było mało, to Katarzyna Cichopek otrzymała w swojej karierze kilka znaczących nagród. Między innymi w 2006 roku została Najpiękniejszą aktorą według "Viva! Najpiękniejsi". W 2006 i 2007 roku odbierała nagrodę za "Największe odkrycie telewizyjne". Ponadto trzykrotnie była laureatką Telekamer.

W okresie dzieciństwa uczęszczała do szkoły sportowej specjalizującej się w gimnastyce artystycznej, lecz przerwała naukę po trzech latach z powodu kontuzji kręgosłupa. Aktywnie uczestniczyła także w szkolnym chórze. W wieku 12 lat wzięła udział w zajęciach kółka teatralnego prowadzonego przez Halinę i Jana Machulskich przy Teatrze Ochoty w Warszawie, zdobywając uprawnienia instruktora teatralnego. Zdążyła ukończyć LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Warszawie oraz studia z psychologii stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

Z czego najbardziej słynie Katarzyna Cichopek? Patrząc na jej zdjęcia sprzed 20 lat, to polska aktora charakteryzuje się przede wszystkim fantastycznym uśmiechem oraz nienaganną figurą, nad którą cały czas pracuje mimo upływu lat! Zdjęcia, które są dodane do artykułu mówią same za siebie. Sprawdźcie!

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zwiedzają świat
Sonda
Lubisz Kasię Cichopek?