Mambo

i

Autor: foto. Lubuska Policja

Trzciel: Zakopał psa żywcem bo myślał, że nie żyje

2021-03-17 9:21

Najpierw uderzył psa młotkiem. Później zakopał go żywcem bo myślał , że nie żyje. Policjanci zatrzymali 53 latka, który znęcał się nad psem. Pies przeżył a mężczyzna odpowie za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w jednej ze wsi w gminie Trzeciel. Policjantów zaalarmował mężczyzna, który opiekował się psem pod nieobecność właścicieli. Gdy przyszedł go nakarmić, nie mógł go odnaleźć. W pewnym momencie, usłyszał pisk dobiegający spod ziemi. Natychmiast rozkopał to miejsce i wyciągnął rannego czworonoga. Policjanci w pobliżu miejsca zdarzenia zabezpieczyli młotek, którym oprawca zadał cios zwierzęciu oraz łopatę. Mundurowi zatrzymali kilku mężczyzn, z których jeden przyznał w końcu że pies go zdenerwował i dlatego go uderzył a następnie zakopał bo myślał , że nie żyje.

Na szczęście mały Mambo ma się dobrze i dochodzi do zdrowia pod opieką weterynarzy. A 53 latek odpowie za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Z jakiego języka pochodzi to słowo? Komplet punktów to marzenie! Z pewnością się pomylisz

Pytanie 1 z 7
Jaki to język? Blümerant
Lekarz weterynarii uratował gekona