gorzów inneko sprzęt

i

Autor: facebook.com/innekogorzow Taki sprzęt na ulicy wyczyści wszystko.

Akcja - porządki

Trwa sprzątanie zatok postojowych w Gorzowie. Które zaplanowano w maju?

2023-05-05 14:20

W ciągu czterech tygodni będzie tego sporo. Dmuchawy i szczotki pojawią się prawie na każdym osiedlu. Dlatego zmotoryzowani mieszkańcy powinni być czujni i w określonym czasie przestawić swoje auta.

O porządek trzeba dbać i to zadanie wykonuje gorzowska spółka Inneko. W poniedziałek [8.05] auta powinny zniknąć z ulicy Dunikowskiego. Czyszczone będą dwa odcinki- od Matejki do Marcinkowskiego oraz przy drodze dojazdowej do szkoły nr 16. Na czas prac zatoki muszą być puste.

- To są działania, które mają poprawić estetykę. Po zimie na wiosnę widzimy jak te drogi wyglądają. Te ulice są sprzątane, gdy kierowcy przestawią swoje auta. Tutaj apel by zwracać uwagę na komunikaty i znaki, które pojawiają się na tydzień przed pracami - mówi Andrzej Jasiński, szef gorzowskich strażników, wspomagający akcję.

gorzów inneko dunikowskiego

i

Autor: google maps Czysto zrobi się w dojeździe do SP nr 16.

We wtorek [9.05] sprzęt pojawi się w centrum miasta przy Drzymały, a w środę [10.06] przy alei 11 Listopada. Potem sprzątane będą m.in : Mickiewicza, Dąbrowskiego, Borowskiego czy Słowackiego. Dokładny harmonogram znajdziecie na stronie gorzowskiego magistratu.

Niebezpieczne zderzenie osobówki z motocyklem w Zielonej Górze

Pytania za milion w Milionerach. Znasz odpowiedzi? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kiedy rozpoczęło się drugie tysiąclecie?