Najlepsze zdjęcia z gali KSW na Stadionie Narodowym

i

Autor: Materiały prasowe KSW Najlepsze zdjęcia z gali KSW na Stadionie Narodowym

KSW Gorzów

Trwa handel biletami na KSW. Gorzowianie odsprzedają wejściówki. Za ile?

2024-03-12 12:49

Już 16 marca wielkie wydarzenie w Arenie Gorzów. W sobotę odbędzie się tam gala KSW. Bilety zostały sprzedane bardzo szybko. W sieci trwa teraz handel wejściówkami. Ilu jest "koników"?

Arena Gorzów po raz kolejny została wyprzedana. Teraz nie na lokalne wydarzenie sportowe, a ogólnoświatowe. W sobotę odbędzie się XTB KSW 92, a w main evencie zawalczy Michał Materla, rodowity szczecinianin.

Nic więc dziwnego, że wejściówki na to wydarzenie wyprzedały się bardzo szybko. I też nic dziwnego, że w tej chwili w sieci możemy je znaleźć. Czy po zawyżonych cenach?

Na gorzowskich forach można zauważyć wiele ofert ze sprzedażą biletów. Jednak nie są to wejściówki od tzw. "koników", którzy chcieliby na nich jeszcze zarobić. Bilety można kupić jednak po cenach nominalnych, więc pod względem prawa wszystko się zgadza.

W tej chwili największym zainteresowaniem cieszą się bilety VIP, które kosztowały 1000 zł, ale także te wejściówki za 250 zł. Wiemy natomiast jedno. Arena Gorzów w najbliższą sobotę znów będzie wypełniona po brzegi!

Gala KSW Epic w Arenie Gliwice. Starcie wieczoru to Adamek kontra Chalidow

Mateusz Gamrot przed galą UFC 299 | Walka Adamek - Khalidov, powrót do KSW
Sonda
Byłeś/aś na KSW w Gorzowie?