KSW

i

Autor: TOMASZ RADZIK/SE KSW

KSW Gorzów

KSW w Gorzowie. Znamy ceny hoteli! Czy jest drogo?

2024-03-09 9:59

Już 16 marca KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim. Tego dnia na Arenie Gorzów wielkie święto sportów walki, bo to pierwsza tego typu impreza w naszym mieście. Można już kupować bilety na to wydarzenie, ale także bukować hotele, jeśli ktoś nie jest z Gorzowa. W jakiej są cenie? Sprawdziliśmy to!

Arena Gorzów powoli przyciąga największe imprezy sportowe w Polsce. Kilka tygodni temu miały miejsce siatkarskie mistrzotwa Europy Wschodniej, gdzie ostatecznie triumfowała reprezentacja naszego kraju. Tak naprawdę każdy mecz ligowy gorzowskich drużyn, to również dla mieszkańców jest święto, bo hala dosłownie pęka w szwach. Przy KSW 92 powinno być podobnie.

Gorzów jest przygotowany na najazd polskich kibiców. Między innymi oferta hotelowa jest bardzo obszerna i nadal są dostępne noclegi z 16 na 17 marca. Ile trzeba zapłacić za jedną noc?

Szokująca przemiana Wojtka Goli. Włodarz Fame MMA parę lat temu wyglądał jak inny człowiek

KSW 92 w Gorzowie. Ile kosztuje noc w hotelu?

Ceny są naprawdę przystępne. Najtańszy nocleg na booking.com znaleźliśmy w okolicach 300 zł dla dwóch osób, czyli 150 zł od osoby. Patrząc na skalę wydarzenia i weekend, to jest to cena naprawdę niska. Oczywiście wszystko zależy od standardu hoteli i ilości osób, ale wybór jest naprawdę spory.

W gorzowskiej ofercie noclegowej jest dużo apartamentów, którze są przyjazne dla większej ilości osób i one również nie kosztują zbyt wiele. Można śmiało powiedzieć że do 400 zł w tej chwili można znaleźć naprawdę bardzo dobrą miejscówkę do przespania się po gali KSW 92.

Kto wystąpi na KSW 92 w Gorzowie?

  • Jakub Wikłacz z Zuriko Jojua;
  • Paryk Kuberski;
  • Maciej Jewtuszko;
  • Wojciech Janusz;
  • Oskar Szczepaniak;
  • Damian Mieszkowski.
Mateusz Borek zdradza kulisy negocjacji Tomasza Adamka z KSW i Fame MMA
Sonda
Jesteś fanem KSW?