Stadion Stali Gorzów

i

Autor: Przemysław Ciućka

ŻUŻEL

Treść oświadczenia Stali Gorzów dotyczący interwencji ochroniarzy na wtorkowym meczu przeciwko GKM-owi Grudziądz

2023-04-20 11:19

Ebut.pl Stal Gorzów po niemal dwóch dniach odniosła się do awantury z udziałem miejscowych kibiców i ochrony, która interweniowała po tym, jak fani rozwiesili transparent przeciwko prezesowi, Waldemarowi Sadowskiemu. Klub wydał oświadczenie w tej sprawie, które w całości prezentujemy poniżej.

Oświadczenie Stali Gorzów w sprawie ostatnich zamieszek na trybunach

"Jako organizator meczu ebut.pl Stal Gorzów z ZOOLESZCZ GKM Grudziądz pragniemy przeprosić wszystkich kibiców, którzy ucierpieli w wyniku interwencji służb porządkowych w trakcie tego spotkania. Ubolewamy, że poszkodowane zostały osoby postronne. Podkreślamy, że takie incydenty nie powinny mieć miejsca i będziemy pracować, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

Informujemy jednakże, że zabezpieczając zawody profesjonalną firmą ochroniarską nie mamy wpływu na przebieg przeprowadzanych przez nią interwencji. Zapewniamy, że Klub Stal Gorzów dołoży wszelkich starań by wyjaśnić czy użyte przez ochronę środki bezpośredniego przymusu były adekwatne do zaistniałej sytuacji.

Jednocześnie zwracamy się z gorącym apelem do członków Stowarzyszenia „Stalowcy” o jedność kibicowską. Zarząd Klubu pozostaje otwarty na współdziałanie. Zapraszamy ponownie przedstawicieli Stowarzyszenia na spotkanie celem omówienia współpracy w sezonie 2023. Pokażmy, że jesteśmy STALeRAZEM."

Bójka kibiców z ochroną, która użyła gazu łzawiącego
Sonda
Czy kibicujesz Stali Gorzów w PGE Ekstralidze?