Galeria z meczu ebut.pl Stal Gorzów - Zooleszcz GKM Grudziądz

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia Kibice podczas meczu Stali z GKM-em

ŻUŻEL

Awantura na stadionie Stali Gorzów. Zamieszki pomiędzy kibicami i ochroną. Mamy nagranie z tego zajścia!

2023-04-19 18:30

Ebut.pl Stal Gorzów pokonała Zooleszcz GKM Grudziądz 51:39. Podczas meczu zastanawiano się jednak, czy więcej emocji jest na torze, czy... na trybunach. Podczas pierwszej serii startów doszło do zamieszek z udziałem gorzowskich kibiców, tzw. "młyna" z miejscową ochroną. O co poszło?

Bójka na stadionie Stali Gorzów. O co poszło?

Tak, jak już wspomnieliśmy, podczas pierwszej serii startów doszło do bójki pomiędzy kibicami miejscowej drużyny, a ochroną. Jaki był jej powód? Chodzi o transparent, który wywiesili fani ebut.pl Stali w kierunku prezesa klubu, Waldemara Sadowskiego. Transparent wisiał dobre kilka minut, ale później został szybko zwinięty.

Z perspektywy trybun było widać, że miejscowa ochrona wtargnęła na sektory zajmowane przez najbardziej zagorzałych kibiców Stali i próbowała im zabrać wspomniany transparent uderzający w Waldemara Sadowskiego. Ochrona użyła nawet gazu łzawiącego w kierunku miejscowych kibiców. Poniżej znajduje się nagranie z samego środka zamieszania. Koniecznie obejrzyjcie!

Bójka kibiców z ochroną, która użyła gazu łzawiącego

Próbowaliśmy się skontaktować z Waldemarem Sadowskim, żeby skomentował te zajścia, ale od rana jego telefon pozostaje nieuchwytny. Jeśli tylko uda nam się porozmawiać z prezesem, to niezwłocznie was o tym poinformujemy.

Sonda
Kto był najlepszym zawodnikiem Stali Gorzów w tym meczu?