Tona śmieci na działkach pod Gorzowem. Burza w sieci. O co chodzi? Mamy komentarz Zakładu Usług Komunalnych

2023-03-02 15:54

Na skwierzyńskim forum, jeden z mieszkańców udostępnił kilka zdjęć odpadów niedaleko działek rekreacyjnych przy ulicy Poznańskiej. Zdjęcia znajdziecie poniżej artykułu.

Tona śmieci niedaleko Gorzowa. W sieci rozpętała się burza! O co chodzi?

W Skwierzynie obok działek rekreacyjnych przy ulicy Poznańskiej jeden z mieszkańców zauważył ogromne ilości wszelkiego rodzaju odpadów. - Przylecieli kosmici, zostawili i odlecieli. A to wszystko obok działek rekreacyjnych przy ulicy Poznańskiej. Ale chyba ludzie są w zmowie z tymi kosmitami bo robią podobnie - napisał na skwierzyńskim forum. Pod postem rozpoczęła się ciekawa dyskusja.

Na zdjęciach widać wszelkiego rodzaju odpady. Są to zwykłe worki ze domowymi odpadami, ale także gabaryty mieszkaniowe. Wygląda to, mówiąc łagodnie, bardzo źle. - Jak podniosą ceny za odbiór odpadów komunalnych to będzie tego jeszcze więcej niestety takie są realia - napisała pani Patrycja. - To jest po prostu obrzydliwe - skomentowała z kolei pani Ewa. - Ale szkiet, wstyd - dodał pan Tomasz.

O komentarz poprosiliśmy Zakład Usług Komunalnych w Skwierzynie. - Z opisu zdjęć wynika, że jest to działka prywatna, więc jeśli właściciel nie zgłosił żadnych zanieczyszczeń, to my nie możemy ot tak wejść na teren i tego posprzątać. Jeśli takie zlecenie otrzymamy, to wtedy się tym zajmiemy - mówią nam przedstawiciele ZUK.

Sonda
Czy segregujecie śmieci?