To one rozgrzeją żużlowych kibiców Stali Gorzów do czerwoności! Wybrano nowe podprowadzające

2023-03-18 1:47

W ostatnim czasie w Gorzowie odbył się casting na nowe podprowadzające ebut.pl Stali Gorzów. W wyborach udział wzięło ponad 20 dziewczyn, a szerokie grono jury kilka dni debatowało nad wyborem tych najlepszych. Przedstawiamy je poniżej!

Stal Gorzów wybrała nowe podprowadzające! Tak wyglądają Stal Girl

- W tym sezonie była inna formuła. Casting był otwarty. Nie wymagaliśmy żadnych zdjęć ani zgłoszeń, bo chcieliśmy te dziewczyny zobaczyć od razu na żywo. W tym roku poziom był bardzo wysoki. Na casting dotarło 21 dziewczyn w różnym wieku. W tym sezonie zapraszaliśmy nawet 16-latki, ale za zgodą opiekunów - mówiła nam wówczas Agnieszka Zdrojewska, koordynatorka podprowadzających Stali Gorzów.

14 marca oficjalnie ogłoszono wyniki castingu. Do teamu obecnych podprowadzających Stali Gorzów dostała się Kornelia, Julia, Magdalena, Nikola, Marta i Oliwia! I tu warto podkreślić, że te dziewczyny dołączają do obecnych podprowadzających. Szersze grono Stal Girls zdecydowanie ułatwi pracę podczas sezonu, bo nie wszystkie dziewczyny są danego dnia dostępne, dlatego temu miał służyć ów casting.