Kuba Wojewódzki

i

Autor: AKPA

show

To koniec show Kuby Wojewódzkiego! "Do zobaczenia..."

2023-11-24 9:50

Kolejny sezon "Kuby Wojewódzkiego" dobiegł końca. W sieci przez jakiś czas pojawiały się nieprzychylne komentarze, że show już nie interesuje Polaków. Jaka jest jest oglądalność? To niemałe zaskoczenie!

Kuba Wojewódzki prowadzi swój talk show w telewizji od ponad dwóch dekad. Początkowo emitowany na Polsacie, od 2006 roku jest stałym elementem ramówki TVN. W ostatnim sezonie, który zakończył się 21 listopada, gośćmi showmana byli m.in. Tede, Agnieszka Holland, Daria Zawiałow, Janusz Józefowicz, Katarzyna Warnke, Anna Dymna, Michał Figurski, oraz Bambi i Krzysztof Materna.

Najbardziej rozgłosowy odcinek tej serii to ten otwierający ją, z udziałem Caroline Derpienski i Marcina Hakiela. Zaproszenie tak nietypowego duetu było kontrowersyjnym krokiem, a niektórzy wróżyli programowi szybki koniec. Jednak oglądalność pokazała, że ryzyko się opłaciło.

Tede u Kuby Wojewódzkiego - zdjęcia z programu

Po zakończeniu jesiennego sezonu Kuba Wojewódzki jasno dał do zrozumienia, jaki los czeka jego program, dziękując widzom za śledzenie jego show.

Dziękuje Wszystkim którzy byli z nami za kolejny sezon programu. Do zobaczenia w przyszłym roku... - napisał na Instagramie.

Do oglądalności popularnego show odniosła się także stacja TVN, która jest zadowolona z liczb!

Widzowie zachwyceni występem Caroline Derpieński u Kuby Wojewódzkiego
Sonda
Oglądasz program Kuby Wojewódzkiego