Tłumy gorzowian na otwarciu Carrefoura w NoVa Park. Znamy szczegóły otwarcia [ZDJĘCIA]

2022-12-14 13:49

W środę 14 grudnia punktualnie o godzinie 12:00 otworzył się supermarket Carrefour w NoVa Park. Sklep znajduje się w miejscu dawnego SPAR-a. Na otwarciu pojawiły się tłumy gorzowian. O wejście jako pierwszym do sklepu nie było tak łatwo.

To było huczne otwarcie francuskiej spółki akcyjnej. Punktualnie w samo południe kierownictwo sklepu przecięło wstęgę i pierwsi klienci wręcz wbiegli do sklepu. Co było najbardziej pożądanym produktem? Okazało się, że na promocji był zestaw garnków oraz talerzy i te dwa produkty zeszły w mgnieniu oka.

Na otwarciu supermarketu mogło się pojawić nawet do kilkuset gorzowian. Kierownictwo sklepu było przygotowane na szturm gorzowian, dlatego też przygotowali specjalne promocje. Z kartą seniora -10% na wszystkie zakupy w każdy wtorek. A z aplikacją "Mój Carrefour" klienci mają -10% zniżki na wszystkie zakupy. Oprócz tego do końca roku za każde zakupy powyżej 100 zł, klienci otrzymują e-bon na kwotę 20 zł na kolejne zakupy.

Na otwarciu pojawił się śmietankowy tort, a hostessy rozdawały różnorakie upominki. Tak jak wspomnieliśmy, setki gorzowian odwiedziło Carrefoura w NoVa Park a średnia wieku była na poziomie 60 lat i wzwyż.

Sonda
Czy robisz zakupy w sklepie Carrefour?