Stal Gorzów

TL Ubezpieczenia Stal Gorzów zacząła od wygranej. Udany debiut trenerski Oskara Serpiny

2020-09-21 11:18

Były trudne warunki, ale jest zwycięstwo. Udanie zaczęli sezon piłkarze ręczni Stali Gorzów​. We własnej hali wygrali z mocnym zespołem Grunwald Poznań 33:27.

Przewagę stalowcy wypracowali dopiero w końcówce meczu. Przez większość spotkania zespoły grały na styku, nie mogąc wypracować wyraźniej przewagi. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 17:15 dla żółto-niebieskich.

SMOKE UNITY - trening drifterów na lotnisku w Broczynie
Posłuchaj co mówi o meczu Oskar Serpina trener TL Ubezpieczenia Stali Gorzów:

W drugiej części emocji nadal nie brakowało, ale to Stal w ostatnich minutach zaczęła zdobywać przewagę. W bramce świetnie radził sobie Cezary Marciniak, a w polu Aleksander Kryszeń, zdobywca 14 goli.

Mówi Aleksander Kryszeń zawodnik TL Ubezpieczenia Stali Gorzów:

Świetny początek i od razu Stal objęła prowadzenie w tabeli I ligi grupy B. W sobotę (26.09) stalowcy pojadą na mecz z UKS Olimpem Grodków.

Czy gorączka zawsze towarzyszy chorobie?