Sołtys Lubelszczyzny na TikToku

i

Autor: pixabay/antonbe / tiktok.com/@soltys.lubelszczyzny

TikTok

Ten taniec będzie hitem na polskich weselach? Tutorial robi furorę w sieci

2023-07-23 14:32

Aktualnie w Polsce rozpoczyna się sezon na wesela. Do sieci coraz częściej trafiają nagrania z pierwszego tańca pary młodej, które z każdym rokiem są coraz bardziej urozmaicane. Są też inne pomysły. Być może w tym roku popularny będzie tzw. "wiejski" taniec. Wszystko dzięki nagraniom na TikToku.

Na wspomnianej platformie możemy znaleźć tak naprawdę wszystko. "Sołtys Lubelszczyzny", bo tak nazwał swój profil jeden z użytkowników, przedstawia praktycznie wszystkie zachowania, jakie możemy uraczyć na polskich weselach. Profil robi furorę w sieci.

Kamil Dąbrowski, bo tak w rzeczywistości nazywa się ten TikToker, postanowił wymyślić własny taniec, który skradł serca użytkowników. Filmy z jego udziałem na TikToku mają milionowe wyświetlenia, a jego taniec stał się popularny w całej Polsce.

TikToker stworzył swój taniec na weselu. Film stał się viralem w sieci!

Jeden z fanów "Sołtysa Lubelszczyzny" zapytał się TikTokera, jak wykonać taki taniec. Twórca postanowił odpowiedzieć na komentarz swojego fana i zaprezentował w zwolnionym tempie swój taniec krok po kroku. Poniżej znajdziecie wspomniany tutorial.

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!
Sonda
Śledzisz profil "Sołtys Lubelszczyzny" na TikToku?