Dawid Kwiatkowski kiedyś i dziś

i

Autor: AKPA / instagram.com/kwiatkowsky

GWIAZDY

Gwiazdy. Tak kiedyś wyglądał Dawid Kwiatkowski. Kilometrowe kolejki po zdjęcia. Istny szok!

2024-03-06 8:45

Dawida Kwiatkowskiego trudno nie kojarzyć, ale niektórzy mogą nie wiedzieć, że wokalista pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego. Nic więc dziwnego, że jakiś czas temu umieściliśmy go na liście najpopularniejszych gorzowian. Jak wcześniej wyglądał Dawid Kwiatkowski i co robił? To znajdziecie w tym materiale.

Dawid Kwiatkowski urodził się 1 stycznia 1996 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Swoje życie od początku poświęcił muzyce. Przez to musiał przerwać naukę w Liceum Ogólnokształcącym nr. IV w Gorzowie. W wieku 17 lat wydał swój pierwszy album pt. "Biegnijmy". Już wtedy miał miliony fanek w całej Polsce i nie tylko, od których nie mógł uciec. Jego popularność szybko nabrała niewiarygodnego tempa.

Jak wyglądał Dawid Kwiatkowski jako dziecko? Mamy galerię zdjęć

Zdjęcia Dawida Kwiatkowskiego, gdy był jeszcze małym chłopcem, z trudem można odnaleźć w jego mediach społecznościowych. Na Instagramie wokalista ma ponad 6500 zdjęć, więc odnalezienie tych najstarszych fotografii graniczyło z cudem. Czy jesteście zaskoczeni wyglądem gorzowianina? Sprawdźcie naszą galerię zdjęć, którą znajdziecie pod artykułem.

Czym obecnie zajmuje się Dawid Kwiatkowski?

Jak już wspomnieliśmy, Dawid Kwiatkowski jest wokalistą i generalnie utożsamiany jest z showbiznesem. W ostatnim czasie podpisał stosowny kontrakt i został jurorem w programie rozrywkowym TVP "The Voice Kids".

Dawid Kwiatkowski często wagarował! Wykazywał się podstępną kreatywnością
Sonda
Czy lubisz twórczość Dawida Kwiatkowskiego?