Tak wyglądał pierwszy taniec Bartosza Zmarzlika i jego pięknej żony Sandry. Goście pod wrażeniem!

2022-11-21 16:22

W miniony piątek trzykrotny mistrz świata i wychowanek Stali Gorzów, Bartosz Zmarzlik wziął ślub. Poślubił przepiękną, wieloletnią narzeczoną, Sandrę Grochowską. Ceremonia zaślubin odbyła się w podgorzowskim Barlinku, natomiast samo wesele w Żukowie, na które przybyło niemalże 300 gości!

Po rozpoczęciu wesela, obiedzie i pierwszym toaście, para młoda przystąpiła do pierwszego tańca. Goście byli pod wrażeniem!

W sieci możemy znaleźć coraz więcej nagrań i zdjęć z wesela państwa Zmarzlików. Jeden z gości nagrał krótki film z pierwszego tańca Sandry i Bartosza Zmarzlik.

Bartosz Zmarzlik nie jest urodzonym tancerzem

Wychowanek Stali Gorzów od zawsze mówił, że jego piętą Achillesową jest właśnie taniec i w ogóle tego nie ukrywał. Przez ostatni czas regularnie uczęszczał na lekcje tańca, by jak najlepiej przygotować się do swojego wydarzenia.

Pierwszy taniec na ślubie Bartosza Zmarzlika. Jak wyglądał?

Na nagraniu, które pojawiło się w sieci, możemy zauważyć właśnie pierwszy taniec młodej pary. Zmarzlikowie nie ukrywali stresu, ale wszystko nadganiali uśmiechem i radością. Mieli specjalny układ, który wykonali niemalże idealnie. Wszystko pod muzykę z filmu "Dirty Dancing". Obecni goście, którzy oglądali poczynania młodej pary byli pod wrażeniem i dopingowała nowożeńców.

Bartosz Zmarzlik jest z Sandrą Grochowską od lat

Para poznała się jedenaście lat temu, a w 2019 roku podczas wakacji w Dubaju, Zmarzlik oświadczył się Sandrze Grochowskiej. Od tamtej pory planowali ślub.

Przypomnijmy, że Bartosz Zmarzlik od przyszłego sezonu nie będzie jeździł w gorzowskiej Stali. Trzykrotny mistrz świata będzie kontynuował karierę w Motorze Lublin.

Ślub Bartosza Zmarzlika. Mamy zdjęcia z tego wydarzenia

Sonda
Czy podobał Ci się pierwszy taniec państwa Zmarzlik?