GWIAZDY

Tak wygląda była policjantka z serialu "W11 - Wydział Śledczy". Co za forma w wieku 51 lat!

2024-03-28 9:01

Joanna Czechowska, bo o niej mowa, jest znana z udziału w programie paradokumentalnym "W11 - Wydział Śledczy", obecnie poświęca się zupełnie innym sprawom niż aktorstwo i trudno uwierzyć, jak fantastycznie prezentuje się mając 51 lat. To naprawdę niezwykłe!

Serial „W11 – Wydział Śledczy” był pionierskim w Polsce serialem paradokumentalnym, który odniósł ogromny sukces. Emitowany przez stację TVN w latach 2004-2014, składał się z ponad 1300 odcinków i nadal cieszy się ciepłym wspomnieniem wielu widzów. Wielu z nich chciałoby powrotu tego serialu, ale z różnych względów jest to niemożliwe.

Nie wszyscy widzowie zdawali sobie sprawę, że w „W11” główne postaci grali faktyczni policjanci. Wśród nich znaleźli się między innymi Anna Potaczek i Maciej Dębosz, którzy teraz występują w ponownie uruchomionym serialu „Detektywi”, oraz Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba.

Po opuszczeniu "W11", Joanna Czechowska nie brała udziału w kolejnych produkcjach. Mimo wycofania się z show-biznesu, nadal aktywnie uczestniczyła w mediach społecznościowych, co pozwoliło dawnym fanom na śledzenie aktualności z jej życia. Była policjantka na emeryturze prowadzi między innymi własny profil na Instagramie.

I to właśnie tam Joanna Czechowska nie tak dawno opublikowała wpis, w którym podzieliła się kilkoma nowymi informacjami ze swojego życia. Okazuje się, że ostatnio przeszła przez ważne zmiany. Wzięła ślub i zmieniła nazwisko, a teraz angażuje się w kampanię przed wyborami samorządowymi, w których startuje.

Zwykle nie wspominam o swoim życiu prywatnym, ale tym razem muszę się wytłumaczyć ze zmiany nazwiska na Facebooku. Ponieważ startuję w wyborach samorządowych, musiałam zaktualizować swoje dane. Niestety dostaję wiele pytań: dlaczego Czechowska stała się Zakrzewską? Odpowiedź na zdjęciu. PS. Zdjęcie zrobione 2 lata temu, tuż po moich 50 - tych urodzinach.

„W11 – Wydział Śledczy”. Sprawdź w quizie, co pamiętasz z tego telewizyjnego hitu!

Pytanie 1 z 10
Ile PAR głównych komisarzy prowadzących śledztwa występowało w tym serialu?
Sonda
Oglądałeś W11 - Wydział Śledczy?