Wójcicki i Wilczewski

i

Autor: Jacek Wójcicki/www.facebook.com ; Piotr Wilczewski/www.facebook.com

wybory 2024

Tak mieszkańcy komentują wybory w Gorzowie. Mówią o bardzo ważnym aspekcie. Jest bardzo źle!

2024-04-22 18:01

Jacek Wójciki nadal będzie prezydentem Gorzowa Wielkopolskiego. Tak wybrali mieszkańcy podczas drugiej tury wyborów samorządowych, która odbyła się 21 kwietnia. Głowa miasta utrzymała swoje stanowisko zdobywając aż 61,23% głosów. Co na ten temat sądzą sami mieszkańcy? Mówią o jednym, ważnym aspekcie.

To będzie trzecia kadencja Wójcickiego na stanowisku prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego. W drugiej turze jego rywalem był Piotr Wilczewski z ramienia Koalicji Obywatelskiej, który – jak pokazują wybory – nie miał zbytnych szans z obecnym prezydentem.

Czuję wdzięczność, naszym mieszkańcom, wyborcom, którzy zaufali mi i dali mi kolejny kredyt na pięć lat. Więc myślę, ze to co się w Gorzowie działo to się podobało, ludzie zaufali, że ta zmiana, która od blisko 9 lat trwa, idzie w dobrym kierunku. To jest wielka radość" skomentował Jacek Wójcicki po ogłoszeniu wyników wyborów.

Gorzowianie zawiedli. Tragiczna frekwencja podczas wyborów

Od poniedziałkowego poranka sprawdzamy opinie i komentarze po niedzielnych wyborach. Gorzowianie głównie komentują nie sam wybór Wójcickiego, ale frekwencję w mieście, która była bardzo zła. Wyniosła zaledwie 34,16%. W całym województwie lubuskim wyniosła natomiast 42,44%. To bardzo zły wynik.

Marudzicie a na wybory nie chodzicie. Frekwencja 30% oznacza że macie w dupie co się dzieje.Cytujac 1670: Nię głosujecie to nie możecie narzekać – napisał pan Krzysztof. - Było iść głosować, ale nie, lepiej olać więc mam prośbę do tych 80% ludzi, którzy olali wybory... przestańcie tu pisać posty narzekające – dodała pani Aleksandra. - Chociaż głosowałem inaczej, to i tak gratulacje należą się dla zwycięzcy, mam nadzieję że dotrzyma Pan obietnic panie Jacku. Jeszcze raz gratuluję zwycięstwa – pogratulował z kolei inny z Krzysztofów.

Wybory już za nami a plakaty dalej wiszą. Kto i do kiedy musi je zdjąć?

Po co jakiś prezydent z Koalicji, już w rządzie pokazali co potrafią, ja jestem ogólnie zadowolony z pracy prezydenta Wójcickiego Gorzów, zmienił się na plus, dużo inwestycji dużo zmian (może trochę źle ze wszystko w jednym czasie), jakby nic nie było robione, to by ludzie narzekali ze nic nie jest robione, a z firmami wykonującymi inwestycje, to w każdym miejscu jest problem i wszystko jest przedłużane w Polsce, więc ja jestem na tak dla prezydenta i oby jak najdłużej – skomentował pan Bartosz. - Tak wybraliśmy i trzeba to uszanować – wtórowała pani Katarzyna.

Wybory samorządowe 2024 - druga tura. Wieczór wyborczy "Super Expressu"
Sonda
Czy podoba ci się prezydentura Jacka Wójcickiego?