Urodziny Gorzowa

Tak bawiliście się rok temu podczas urodzin Gorzowa. Zobaczcie te zdjęcia!

2023-06-30 11:23

Już w sobotę początek 766. urodzin Gorzowa Wielkopolskiego. Z tej okazji na nadwarciańskich błoniach specjalne koncerty i atrakcje dla mieszkańców. Co przygotowało miasto i jak to wyglądało w poprzednim roku? Koniecznie sprawdźcie galerię zdjęć!

W sobotę (1 lipca) odbędzie się piknik, który zakończy się dyskoteką, a w niedzielę (2 lipca) będą koncerty miejscowych artystów, którzy cieszą się sławą w całej Polsce.

766. urodziny Gorzowa. Sprawdź plan atrakcji

W sobotę o godzinie 19:00 na scenie pojawi się Dziubek Band wraz ze specjalnymi gośćmi: Kubą Badachem, Liroyem, Marią Sadowską, zespołem No Logo oraz Martą Kołodziejczyk (finalistką programu "The Voice of Poland"). Ich występy będzie można podziwiać w trakcie biesiadnego stołu. Około 21:30 rozpocznie się Awiński Show, a po nim zaplanowana jest Dyskoteka z Radiem Gorzów, na której wystąpi młoda gorzowska wokalistka Martyna Cyrko.

W niedzielę, rozpoczynając od godziny 18:00, odbędą się występy artystów z Gorzowa, którzy są znani w całej Polsce. Na początku zobaczymy Gorzowską Orkiestrę Dętą wraz z zaproszonymi gośćmi: Błażejem Królem, Krystyną Prońko, Przemkiem Raminiakiem, Aleksandrem Kaczukiem-Jagielnikiem oraz Moniką Makowską-Wiącek. O godzinie 19:15 wystąpi sam Błażej Król, a o 20:30 będzie czas na występ Dawida Kwiatkowskiego.

Z okazji rocznicy urodzin Miasta, Urząd Miasta przygotował specjalne urodzinowe kartki. To wyjątkowa okazja, aby napisać życzenia dla Gorzowa. Przygotowaliśmy ponad tysiąc kart pocztowych, które będą dostępne do odebrania w różnych miejscach. Można je będzie odebrać w Urzędzie Miasta przy ul. Sikorskiego oraz Myśliborskiej, w siedzibie Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Kazimierza Wielkiego, a także w instytucjach kulturalnych, restauracjach i kawiarniach znajdujących się w centrum miasta.

Świętowali urodziny zegarmistrza królów

Miasto serdecznie zaprasza wszystkich, aby napisali, czego życzą Gorzowowi na nadchodzące lata i przynieśli ze sobą podpisane kartki na urodzinową zabawę. W pobliżu sceny będzie ustawione specjalne prezentowe pudełko w formie urny na karty do głosowania.

Sonda
Czy wybierasz się na 766 urodziny Gorzowa?