Sylwia Grzeszczak i Liber

i

Autor: AKPA ; Sławek / www.commons.wikimedia.org

GWIAZDY

Tajemnice związku Sylwii Grzeszczak i Libera. Artystka mówi o swoim życiu

2023-09-14 11:12

Piosenkarka Sylwia Grzeszczak, prywatnie żona rapera Libera, znana jest z tego, że niechętnie opowiada o swoim życiu. Teraz postanowiła zdradzić nieco szczegółów na temat swojego związku. Czy para jest ze sobą szczęśliwa?

Sylwia Grzeszczak to znana piosenkarka, a od 2014 roku również żona jednego z przedstawicieli polskiego hip hopu, czyli Libera (Marcina Piotrowskiego) - byłgo członka grupy Acetoholix. Para ma wspólnie córeczkę Bognę i... tak naprawdę o ich życiu wiadomo niewiele więcej, bo żaden z artystów niechętnie dzieli się swoimi prywatnymi doświadczeniami z mediami. Tym razem piosenkarka postanowiła jednak zrobić wyjątek i zdradziła jakie relacje łączą ją z mężem.

Sylwia Grzeszczak mówi o mężu. Liber był dla niej wielkim wsparciem

Para poznała się w 2006 roku, gdy Sylwia Grzeszczak pojawiła się na przesłuchaniach do zespołu Ascetoholix. Piosenkarka miała wtedy zaledwie 17 lat, dlatego starszy od niej i doświadczony w show biznesie muzyk, od razu wzbudził jej zainteresowanie. Od tamtej pory artyści stali się nierozłączni: wspólnie pracowali i koncertowali, a Liber dzielił się swoim muzycznym doświadczeniem.

Teraz Sylwia Grzeszczak, w wywiadzie udzielonym "Vivie!" przyznała, że Liber od zawsze był dla niej ogromnym wsparciem i to dzięki jego radom i pomocy udało jej się zajść tak daleko w polskim show biznesie.

"Marcin pozwolił mi uwierzyć w siebie (...) Dużo się przy nim uczyłam" przyznała artystka.

W jednym z programów telewizyjnych przyznała również, że rzadko się kłócą, a ich odmienne charaktery sprawiają, że świetnie się uzupełniają.

Tak zmienił się Dawid Kwiatkowski! Zobacz te zdjęcia

Quiz muzyczny 2023 dla fanów hitów! Nie można się pomylić!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Kto wykonuje utwór "Nim zajdzie Słońce"
Sylwia Grzeszczak - Czuję, że robię to co chcę I SuperStar