Gorzów: biblioteka

i

Autor: SG WiMBP w Gorzowie.

Szyfry, łamigłówki i tajemnice w bibliotece Wróbelka Elemelka

2021-08-16 14:43

Gorzowska biblioteka na wakacyjną przygodę zaprasza ostatni raz tego lata. Przez całe wakacje prowadzone były zajęcia dla najmłodszych. Na koniec uczestnicy bawią się w detektywów.

Mali detektywi w bibliotece. W fili Wróbelka Elemelka przy ul. Chełmońskiego trwają zajęcia dla najmłodszych. Tym razem jest to coś dla miłośników zagadek, łamigłówek, szyfrów i poszukiwaczy tajemnic. Dzieci szukać będą zaginionej książki, tworzyć będą szyfry, tajne listy, specjalne lornetki, badać ślady i dowiedzą się czym jest kryptografia. W detektywów dzieci bawić będą się do piątku, w godzinach od 11 do 13. Zajęcia odbywają się w ramach akcji "Wakacje z bohaterami ulubionych książek".

Różne rzeczy się tutaj działy. Codziennie śpiewamy, bawimy się, mamy zajęcia plastyczne. Dzieci się doskonale bawią - mówi Magdalena Chorkawa, z gorzowskiej biblioteki.

Gorzów: biblioteka

i

Autor: SG W gorzowskiej bibliotece zajęcia dla dzieci trwają od początku wakacji.

Zajęcia w bibliotece są darmowe, ale trzeba się zapisać. Dzwońcie i sprawdźcie czy są wolne miejsca dla waszych pociech. Tygodniem „Lasse i Maja na tropie tajemnic”, w fili nr 11 przy Chełmońskiego, gorzowska biblioteka kończy wakacyjną akcję dla najmłodszych. Zajęcia dla dzieci prowadzone były przez 7 letnich tygodni.

Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?