gorzów szlachetna pacz 1

i

Autor: archiwum redakcji Paczki trafią do potrzebujących gorzowian.

Szlachetna Paczka czeka na darczyńców z Gorzowa

2022-11-22 15:25

Trwa ogólnopolska akcja, w którą włączają się znani sportowcy, aktorzy, politycy czy wokaliści. Każdy może się przyłączyć i wybrać rodzinę , której chce pomóc. Można także jeszcze zgłosić osoby, które potrzebują wsparcia.

W każdym województwie są liderzy i wolontariusze Szlachetnej Paczki, także w Lubuskiem w Gorzowie. Żeby pomóc, trzeba wejść na stronę do Bazy Rodzin i wybrać komu chcemy pomóc. W naszym regionie rodziny potrzebują różnorodnego wsparcia. Tradycyjnie określane są trzy najbardziej potrzebne rzeczy.

- Najczęściej jest to żywność i chemia, które w przeciągu miesiąca są bardzo drogie i rodzin na nie nie stać. Potrzebna jest na przykład lodówka, ssak do odsysania wydzieliny z dróg oddechowych czy łóżko rehabilitacyjne - opowiada Agata Chorążyczewska, liderka Szlachetnej Paczki w Gorzowie.

gorzów szlachetna 2

i

Autor: Szlachenta-Paczka-Rejon-Gorzów-Wielkopolski/facebook.com Magazyn będzie się zapełniał podarkami.

W Gorzowie zgłoszono około 50 rodzin, którą są sprawdzane przez wolontariuszy. Jeszcze do początku grudnia w bazie będą pojawiać się historie osób w ciężkiej sytuacji.

Darczyńcami mogą zostać rodziny, grupy przyjaciół, szkoły czy firmy. Magazyn na paczki mieści się w Szkole Podstawowej nr 13. Weekend Cudów odbędzie się 10 i 11 grudnia. Zatem zaglądajcie na stronę szlachetnapaczka.pl

Kamil Małochleb - iluzjonista z Tarnowa w Radiu ESKA Tarnów

QUIZ. 10 zaskakujących faktów o śniegu. Nie znać odpowiedzi na te pytania to wstyd!

Pytanie 1 z 10
1. Z jaką prędkością najczęściej opadają płatki śniegu?