internat

i

Autor: GIM

Edukacja

Szkolny kompleks przy Warszawskiej coraz ładniejszy

2024-03-13 11:34

Efekty widoczne gołym okiem. Internat i poradnia psychologiczna przy ul. Warszawskiej nabierają blasku.​ Jak idą prace? Co już zrobiono, a czego jeszcze nie?

Widoczny jest finalny efekt renowacji zabytkowych elewacji. Metamorfozę przechodzą również wnętrza. W środku internatu, wykonawca zakończył prace tynkarskie, powstają ściany z płyt gipsowo-kartonowych oraz podwieszane sufity. Montowane są instalacje elektryczne, teletechniczne i sanitarne. Od Warszawskiej oraz od strony południowej, widoczna jest już zabytkowa elewacja budynku.

- Prace związane z remontem elewacji powoli dobiegają końca. Pozostała ściana budynku elewacji zachodniej wkrótce także zostanie ukończona. Po demontażu rusztowania rozpocznie się odtwarzanie tarasu oraz wykonanie zejść do piwnicy - mówi Ewa Iwańska z Gorzowskich Inwestycji Miejskich.

Z kolei w budynku poradni budowlańcy kończą prace tynkarskie oraz posadzki. Renowacja zabytkowej ceglanej elewacji budynku od strony Szpitalnej została zakończona, a od dziedzińca jeszcze trwa. Koszt inwestycji to ponad 52 mln złotych.

Quiz. Podajemy walutę, ty wymieniasz kraj. Tylko ekspert zdobędzie 10/10 [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
W którym z tych państw zapłacimy używając koron?
Prześwietlamy dyskografię Acid Drinkers!