gorzów piłka ręczna

i

Autor: oknonawagrowiec.pl zdjęcie ilustracyjne

Klub szczypiorniaka w gorzowskiej prokuraturze. Magistrat z kontrolami

2022-06-23 16:46

Zbierane są materiały, zabezpieczane nośniki elektroniczne. Policjanci i prokurator pojawili się w klubie piłki ręcznej Stali Gorzów w związku z prowadzonym postępowaniem. Co na to magistrat? Podjął już kolejne kroki. Jakie?

Chodzi o postępowanie dotyczące nieprawidłowości przy rozliczaniu dotacji miejskiej. Nieoficjalnie mówi się o wątpliwych fakturach wystawionych przez dwóch żużlowców, którzy wykonywali usługi dla szczypiornistów. Na razie nikomu nie postawiono zarzutów. Urzędnicy sprawdzają jak wydawane są środki miasta.

- Przekazaliśmy kwestie audytów naszym urzędnikom i teraz wydział audytu będzie się zajmował kontrolami. Kolejnym krokiem będzie na pewno audyt w wydziale sportu, ale audyt wskazujący na nowe roziwązania, by w przyszłości uniknąć takich sytuacji - mówi Jacek Wójcicki, prezydent miasta.

Prokuratura w Gorzowie potwierdza, że prowadzi takie postępowanie, ale szczegółów na razie nie ujawnia. Jak informuje gorzowski klub sportowy - działa normalnie i przygotowuje się do żużlowego święta- Grand Prix w sobotę (25.0) oraz niedzielnego ligowego pojedynku (26.06).

Tak trzeba żyć - Obrazy z kapsli

QUIZ. Czy pamiętasz stare odcinki "Idola"? Pierwszy sezon był 20 lat temu!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Jaki był skład jurorski pierwszej edycji "idola?